« Listopad 2020 »

Pregled najnovijih vijesti

Administriranje korisničkih računa učenika

Dragi učenici i roditelji/skrbnici

Ukoliko je netko od učenika zagubio/zaboravio svoju lozinku za svoj AAI@EduHr korisnički račun, te je potrebno ažuriranje lozinke, lijepo vas molim da:
- prijavite potrebu za izdavanjem nove lozinke razrednici/ku putem e-adrese koja je na prvom roditeljskom sastanku postavljena kao adresa kontakta
- razrednici će upit proslijediti administratorima, te vam dostaviti podatke o novoj lozinci.

Platformu office365.skole.hr korisitit ćemo kao komunikacijsku platformu za rad u digitalnom okruženju, te je bitno da su svi učenici prijavljeni.
Uputa:
- ukoliko učenik/ca nikad nije koristitla platformu, potrebno je pristupiti stranici office365.skole.hr i prijaviti se u sustav putem poveznice "Aktivacija AAI"
- ukoliko je učenik/ca već aktivirala svoj račun na stranici Office365, potrebno je prijaviti se ponovno putem poveznice portal.offfice.com.

Korištenje ePošte:
- za slanje i primanje elektroničke pošte učenici koriste aplikaciju webmail.carnet.hr
- u postavkama webmaila, potražite poveznicu za prijenos na Outlook platforme Office365. Time će se učenicima otvoriti mogućnost da po prijavi na Office365 imaju aktivnu i aplikaciju Outlook za slanje i primanje pošte.

Podrška CARNeta za udaljeno učenje
Na stranici CARNet-udaljeno učenje objavljene su upute, brošure, video i drugi digitalni sadržaji koji učenicima i njihovim roditeljima omogućuju uspješno korištenje usluga za udaljeno učenje i korištenje aplikacija.

objavio: Sanja Kovačević   datum: 18. 9. 2020.

Likovni rad: MD, 6.a, 2019/2020

U svoje slobodno vrijeme knjige čitam