preskoči na sadržaj

Login
Korisnik:
Lozinka:
Kalendar
« Kolovoz 2020 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6
Prikazani događaji

Ljetni praznici 2020

   

 

Ugodne, vesele i zabavne ljetne praznike žele vam

djelatnici OŠ Augusta Šenoe

 

Likovni rad: NF, 6.d

Roditeljski sastanci

Raspored prvih roditeljskih sastanaka u šk.g. 19_20

Raspored prvog roditeljskog sastanka po razrednim odjelima. Raspored će biti ažuriran i dopunjavan svaki dan iza 21 sat.

Pozivamo roditelje da se odazovu!

Raspored:


RAZRED 
DATUM 
VRIJEME 
UČIONICA 
RAZREDNIK 
1.a 
10.9.2019. 
18:00 
1.kat, 1. učionica desno, broj 4  
Sanja Benić Vojvodić 
1.b 
10.9.2019. 
18:00 
1.kat, 1. učionica lijevo, broj 9 
Andrea Šeparović 
1.c 
10.9.2019. 
18:00 
1.kat, 2. učionica desno, broj 6 
Marija Jurčević 
1.d 
10.9.2019. 
18h 
Broj 7/1.kat 
Nataša Jelača 
2.a 
12.9.2019. 
18.00 
Učionica br.20, 3.kat 
Alan Furlić 
2.b 
19.9.2019. 
 17,30 
Učionica  br.16 
 Martina Miljak 
2.c 
19.9.2019. 
18,00 
Učionioca br.14 
Zdenka Pavlinovac 
2.d 
 
 
 
 
3.a 
19.9.2019. 
17,00 
Učionica br.12 
Tatjana Čanković Paunović 
3.b 
 
 
 
 
3.c 
19.9.2019. 
17,30 
Učionica u blagovaonici 
Ana Dujmović 
3.d 
18.9.2019. 
17:30 
učionica na vrhu zgrade, RN 
Stjepan Krajček 
3.e 
19.9.2019. 
18,00h 
učionica 3, RN 
Diana Jurković 
4.a 
10.9.2019. 
 18 h 
 D objekt 
 Vlatka Čiček 
4.b 
9.9.2019. 
17:15 
 D objekt 
Sonja Jakovac 
4.c 
10.9.2019. 
17:30 
 D  objekt 
Biljana Gaš 
4.d 
11.9.2019. 
18 h 
D objekt 
Sonja Galić 
4.e 
10.9.2019. 
18 h 
Učionica talijanskog jezika 
Petrunjela Krajačić 
5.a 
18.9.2019.  
  18:00 
  Učionica H2 
Katarina Kolak  
5.b 
18.9.2109. 
 18:00  
 Učionica GK 
 Vlasta Kraljević 
5.c 
17.9.2019. 
18.30 
 Fizika 
 Maja Flego Ostović 
5.d 
18.9.2019. 
18:00 
Povijest-geografija 
Maja Ležaić 
6.a 
13.9.2019. 
18:30 
Učionica H1 
Tajana Škvarić 
6.b 
12.9.2019. 
18:20 
Učionica H2 
Ana Kovačević 
6.c 
16.9.2019. 
17:45 
Učionica H1 
Ariana Etlinger 
6.d 
17.9.2019. 
18.30 
Učionica EJ 
Renata Matošić 
7.a 
11.9.2019. 
18:30 
Matematika 
Drago Begić 
7.b 
12.9.2019. 
18:30 
Povijest 
Marjanca Ladika 
7.c 
17.9.2019. 
18:00 
biologija 
Ana Komadina 
7.d 
16.9.2019. 
18:30 
učionica HJ 2 
Maja Jurić-Kavelj 
8.a 
18.9.2019. 
18:30 
biologija 
Sandra Penco 
8.b 
12.9.2019. 
18:30 
 Fizika 
Sanja Stilinović 
8.c 
17.9.2019 
18:00 
Učionica H1 
Ivona Zdunić 
8.d 
19.9.2019. 
18:30 
Matematika 
Sanja Strpić 

 



Pošalji prijatelju Pošalji prijatelju
objavio: Sanja Kovačević   datum: 6. 9. 2019.

Tražilica



Dobro došli!


Spomenica škole


Anketa
Dragi učenici, ocijenite vlastito zadovoljstvo sudjelovanjem u nastavi na daljinu.







Fotografija dana


Na današnji dan


Šenoina videoteka


Croatian Makers

Red button -MUP

 


Sigurniji internet


Korisni linkovi
Lista linkova je prazna




preskoči na navigaciju