preskoči na sadržaj

Login
Korisnik:
Lozinka:
Kalendar
« Prosinac 2020 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
Prikazani događaji

Popis djelatnika

Djelatnici:


  • Lana Banovec Čović
  • Ljiljana Baraba
  • Drago Begić
  • Vesna Belošević
  • Sanja Benić Vojvodić
  • Vesna Bilić
  • Antonija Brajković
  • Dina Brkić
  • JASNA BRNIĆ
  • Lovorka Cesarec Ban
  • Iva Crvelin
  • Juraj Cvetko
  • Katarina Cvijanović
  • Tatjana Čanković Paunović
  • Anica Čečura
  • Vlatka Čiček
  • Ana Čvorak
  • Tatjana Debevec
  • Maja Dravec
  • Ana Dujmović
  • Ariana Etlinger
  • Maja Flego Ostović
  • Aleksandra Fulgozi Pavlović
  • Alan Furlić
  • Anamarija Galić
  • Sonja Galić
  • Biljana Gaš
  • Mirjana Gojić
  • Iva Golac Jakopović
  • Ivana Grabar
  • Katica Hedjever
  • Marijana Ivić
  • Sonja Jakovac
  • Tamara Jankulovski
  • Siniša Jaroš
  • Nataša Jelača
  • Anica Jergović
  • Ankica Jozić
  • Marija Jurčević
  • Diana Jurković
  • Tomislav Kalašić
  • Aida Kasumović Osmić
  • Dragica Kočevar
  • Katarina Kolak
  • Ana Komadina
  • Ana Kovačević
  • Sanja Kovačević
  • Petrunjela Krajačić
  • Stjepan Krajček
  • Vlasta Kraljević
  • Marjanca Ladika
  • Ana Legac
  • Maja Ležaić
  • Marina Lovrić
  • Zvjezdana Lužić
  • Iris Marinković
  • Katica Markuš
  • Ita Martucci
  • Renata Matošić
  • Lucija Mikočević
  • Martina Miljak
  • Antonija Miljanović
  • Jadranka Nuić
  • Stanka Ocvirk Bijelić
  • Ana Omazić Miškić
  • Tena Pasarić Sudarić
  • Zdenka Pavlinovac
  • Željko Pavlinovac
  • Ivanka Posavec
  • Anita Radišić
  • Mira Rajačić
  • Matea Rebrović
  • Katarina Remer
  • Milan Rosandić
  • Petra Ružić
  • Ivana Sauha
  • Jurica Skačej
  • Martina Starešina
  • Sanja Stilinović
  • Sanja Strpić
  • Mila Šćuric
  • Andrea Šeparović
  • Borislav Šereg
  • Ivanka Šikić
  • Marija Šimić
  • Katarina Širanović
  • Sanja Širanović
  • Tajana Škvarić
  • Josip Štefanac
  • Kristina Štefiček
  • Mladen Tenodi
  • Ilka Tolić
  • Jasna Tonšetić
  • Anita Turkalj
  • Anamarija Vrkić
  • Ružica Vukelić
  • Ivona Zdunić
  • Željko Zorja
Djelatnici
RAZREDNA NASTAVA 2020./2021.
1.razred: razrednici
i učiteji u produženom boravku
Vlatka Čiček
Juraj Cvetko
Biljana Gaš
Sonja Galić
Petrunjela Krajačić
 
2.razred: razrednici
i učiteji u produženom boravku
Sanja Benić Vojvodić
Andrea Šeparović
Marija Jurčević
Nataša Jelača
 
3.razred: razrednici
i učiteji u produženom boravku
Alan Furlić
Martina Miljak
Zdenka Pavlinovac
Lana Banovec Čović
 
4.razred:

Tatjana Čanković Paunović
MIlan Rosandić
Stjepan Krajček
Ana Dujmović
Diana Jurković

PREDMETNA NASTAVA  
Hrvatski jezik Tajana Škvarić
Ana Kovačević
Ariana Etlinger
Ana Omazić Miškić
Likovna kultura Petra Ružić
Glazbena kultura Vlasta Kraljević
Engleski jezik Ivona Zdunić
Katarina Kolak
Renata Matošić
Lovorka Cesar Ban
Martina Starešina
Matematika Drago Begić
Sanja Stilinović
Iva Golac Jakopović

Sanja Strpić
Priroda/Biologija Tamara Jankulovski
Jasna Tonšetić
Kemija Jasna Brnić
Fizika Borislav Šereg
Povijest/Geografija Marjanca Ladika
Maja Ležaić
Tomislav Kalašić
Ana Komadina
Tehnička kultura/Informatika

Sanja Kovačević
Stanka Ocvirk Bijelić

Informatika Ivana Grabar
Vesna Belošević
Tjelesna i zdravstvena kultura Maja Flego-Ostović
Jurica Skačej
Vjeronauk

Ankica Jozić
Ružica Vukelić
Josip Štefanac
Filip Carević

Talijanski jezik Kristina Štefiček
Maja Ležaić
Martina Starešina
Odjeli u Domu A.G.Matoš Katica Heđever
Tatjana Debevec

 




Tražilica



Dobro došli!

Likovni rad: MD, 6.a, 2019/2020


Anketa
Hoćeš li sudjelovati u nekom od školskih natjecanja?





Foto i Video iz Šenoe


Red button -MUP

 


Sigurniji internet


Korisni linkovi
Lista linkova je prazna




preskoči na navigaciju