« Lipanj 2020 »

Iz nastave i za nastavu

U rubrici "Razmjena znanja" potražite sadržaje, dokumente, prezentacije i druge digitalne materijale koje objavljuju učitelji naše škole, a vezani su za nastavni, odgojno-obrazovni rad.
Pri pretraživanju potrebno je otvoriti mapu dokumenata pojedine učiteljice ili učitelja.

Napomena: Uređivanje i ažuriranje mapa i objavljenih dokumenata obavljaju učitelji osobno.

Izjava o zaštiti autorskih prava
Svi sadržaji objavljeni na mrežnim stranicama (www.os-asenoe-zg.skole.hr) vlasništvo su OŠ Augusta Šenoe, Zagreb.

Nije dozvoljeno objavljivati sadržaje s mrežnih stranica na drugim mjestima ako o tome nije obaviještena škola te ukoliko pri preuzimanju sadržaja nije naveden autor i izvor s kojeg je preuzet.
Zlouporaba sadržaja ovih stranica bit će prijavljena nadležnim službama.

Mrežne stranice škole sadrže također i podatke te poveznice na neke druge mrežne stranice iz područja odgoja, obrazovanja, kulture i sporta. Sadržaji tih stranica nisu vlasništvo OŠ Augusta Šenoe, Zagreb i škola nije odgovorna na njihovo uređivanje.

Dokumenti djelatnika