preskoči na sadržaj

Login
Korisnik:
Lozinka:
Kalendar
« Travanj 2020 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
Prikazani događaji

Popis djelatnika

Djelatnici:


  • Lana Banovec Čović
  • Ljiljana Baraba
  • Drago Begić
  • Vesna Belošević
  • Sanja Benić Vojvodić
  • Antonija Brajković
  • Dina Brkić
  • JASNA BRNIĆ
  • Lovorka Cesarec Ban
  • Juraj Cvetko
  • Katarina Cvijanović
  • Tatjana Čanković Paunović
  • Anica Čečura
  • Vlatka Čiček
  • Ana Čvorak
  • Tatjana Debevec
  • Ana Dujmović
  • Ariana Etlinger
  • Maja Flego Ostović
  • Aleksandra Fulgozi Pavlović
  • Alan Furlić
  • Sonja Galić
  • Biljana Gaš
  • Mirjana Gojić
  • Iva Golac Jakopović
  • Ivana Grabar
  • Katica Hedjever
  • Sonja Jakovac
  • Tamara Jankulovski
  • Siniša Jaroš
  • Nataša Jelača
  • Anica Jergović
  • Ankica Jozić
  • Marija Jurčević
  • Maja Jurić-Kavelj
  • Diana Jurković
  • Tomislav Kalašić
  • Aida Kasumović Osmić
  • Dragica Kočevar
  • Katarina Kolak
  • Ana Komadina
  • Ana Kovačević
  • Sanja Kovačević
  • Petrunjela Krajačić
  • Stjepan Krajček
  • Vlasta Kraljević
  • Marjanca Ladika
  • Ana Legac
  • Maja Ležaić
  • Marina Lovrić
  • Zvjezdana Lužić
  • Katica Markuš
  • Matea Mataić
  • Renata Matošić
  • Martina Miljak
  • Antonija Miljanović
  • Stanka Ocvirk Bijelić
  • Ana Omazić Miškić
  • Tena Pasarić Sudarić
  • Zdenka Pavlinovac
  • Željko Pavlinovac
  • Sandra Penco
  • Ivanka Posavec
  • Anita Radišić
  • Mira Rajačić
  • Katarina Remer
  • Milan Rosandić
  • Petra Ružić
  • Ivana Sauha
  • Jurica Skačej
  • Martina Starešina
  • Sanja Stilinović
  • Mila Šćuric
  • Andrea Šeparović
  • Borislav Šereg
  • Ivanka Šikić
  • Marija Šimić
  • Sanja Širanović
  • Tajana Škvarić
  • Josip Štefanac
  • Kristina Štefiček
  • Ilka Tolić
  • Jasna Tonšetić
  • Anita Turkalj
  • Andrea Tustonja
  • Ružica Vukelić
  • Ivona Zdunić
  • Željko Zorja
Djelatnici

 

--- u postupku ažuriranja ---

RAZREDNA NASTAVA 2019./2020.
1.razred  
2.razred  
3.razred  
4.razred  
PREDMETNA NASTAVA  
Hrvatski jezik  
Likovna kultura Petra Ružić
Glazbena kultura Vlasta Kraljević
Engleski jezik  
Matematika Drago Begić
Sanja Stilinović
Iva Golac Jakopović

Sanja Strpić
Priroda/Biologija Sandra Penco
Jasna Tonšetić
Kemija  
Fizika Borislav Šereg
Povijest/Geografija Marjanca Ladika
Maja Ležaić
Tomislav Kalašić
Ana Komadina
Tehnička kultura/Informatika Sanja Kovačević
Stanka Ocvirk Bijelić
Tjelesna i zdravstvena kultura Maja Flego-Ostović
Jurica Skačej
Vjeronauk Ankica Jozić
Ružica Vukelić
Josip Štefanac
Talijanski jezik Kristina Štefiček
Maja Ležaić
Odjeli u Domu A.G.Matoš Katica Heđever
Tatjana Debevec

 




Tražilica



Dobro došli!


Spomenica škole


Anketa
Koliko knjiga pročitaš u mjesec dana?






Fotografija dana


Na današnji dan


Šenoina videoteka


Croatian Makers

Red button -MUP

 


Sigurniji internet


Korisni linkovi
Lista linkova je prazna




preskoči na navigaciju