Lektira

Nastavni plan i program za osnovnu školu u okviru predmeta hrvatskoga jezika donosi popis lektire od 1. do 8. razreda - pogledajte dokument u prilogu.

Priloženi dokumenti:
Popis lektira za 1 8 razred.doc

Vijesti između redaka

Modra lasta i Smib - obavijest izdavača

Prenosimo:

Poštovani,

zbog obustave nastave u školama i mjera zaštite uslijed koronavirusa, nismo u mogućnosti isporučiti časopise pretplatnicima.

Čim se situacija normalizira, pretplatnici će dobiti sve brojeve.

Do tada (a nadamo se što skorije) molimo vas da pretplatnicima (a u ovoj situaciji i svim ostalim učenicima) proslijedite poveznicu na digitalne inačice časopisa. Trenutno su objavljeni brojevi za ožujak, a na istom linku ćemo objaviti i sljedeći broj pa napomenite roditeljima da spreme link.

Ako se dogodi ...

da netko od roditelja inzistira na tiskanom broju, molimo vas da nam podatke uputite na snježana.turcic@skolskaknjiga.hr

Potrebno je navesti naziv škole, mjesto, ime i prezime roditelja i kućnu adresu te broj časopisa (ožujak, travanj…) koji je potrebno isporučiti te upozoriti roditelje da preuzimaju troškove plaćanja dostave na kućnu adresu.

Navedeno se ne odnosi na pretplatnike koji su časopise i inače dobivali na kućnu adresu. Isporuka prema njima odvija se na uobičajen način.

Za sve dodatne informacije slobodno mi se obratite.

Uvijek uz vas

Vaša Školska knjiga

objavio: Marija Šimić   datum: 26. 3. 2020.